Özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders hizmeti 12 yıldır kurumumuzda verilmektedir. İlkokuldan üniversite seviyesine kadar her seviyede öğrenciler, kurumuzda bulunan en az 15 yıl deneyimli öğretmenlerden matematik özel ders almaktadır. Matematik özel ders alacak öğrenciler kurumuza telefon açarak istedikleri zaman, istedikleri kadar, istedikleri öğretmenlerden ders alabilmektedirler.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders almak isteyen öğrenciler çok uygun fiyatlarla çok iyi hocalarımızdan Mert Eğitim Merkezimizden faydalanabilirler. Sizlere bu hizmeti verdiğimiz kurumumuzda son derece modern hazırlanmış klimalı ve kameralı 7 adet birebir sınıfımız bulunmaktadır. eğitim merkezimizden özel ders almadan önce kurumumuzun geçmişi hakkında yeterli bilgiye sahip olmanızı öneririm. Kurumumuz 10 yılı aşkın bir süredir öğrencilere özel ders hizmeti vermektedir. Sizlerin özel ders alacağınız, çocuklarınızı emanet edeceğiniz öğretmenlerimizi tanımanızı öneriyoruz. Hatta birkaç saat, ücreti mukabilinde özel ders almanızı ve alacağınız verime göre değerlendirme yapmanızı öneririz.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders sınıflarımızda, öğrencilerin verimli ders alabilmesinin sağlanması için her türlü konfor düşünülmüştür. Sınıflarda yeterli taze hava olması için; tavan kısmına yakın bir konumda havalandırma menfezleri açılmıştır. Yeterli aydınlığa sahip olası için de ön kısımları en kaliteli cam tuğlalar ile örülmüştür. Cam tuğla yapılmasıyla birlikte ise ses yalıtımı da sağlanmıştır. Sınıflar arasında örülen sandviç duvarların içine ise kaliteli cam yünü kullanılarak ses yalıtımı sağlanmıştır. Öğrencinin özel ders aldığı ortamda dikkatinin dağılmaması gerekir. Derse konsantre olması, yoğunlaşması şarttır.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders alacak öğrenciler, eğitim merkezimizi haftanın yedi günü ziyaret edebilirler. Mevcut özel ders sınıflarımızı inceleyebilirler. Öğretmenlerimiz hakkında bilgi edinebilirler. Lise Matematik öğretmenlerimizin birçoğu 10 yıldan fazla deneyimlidir. Matematik dersi almak isteyen öğrenciler, hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla eğitim merkezimizin matematik öğretmenlerinden faydalanabilirler. eğitim Merkezimizden evlere öğretmen gönderilmez. Özel dersler sadece ve sadece sizler için hazırlanmış birebir sınıflarımızda verilir. Biz öğretmenlerimize çok güveniyoruz. Çünkü çok iyi öğretmenlerle çalışıyoruz. Yılların verdiği güvenle her yıl öğrencilerimiz sürekli olarak artmaktadır.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders almak isteyen öğrenciler eğitim merkezimize İstanbul’un birçok bölgesinden toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kurumumuz Metro, Deniz otobüsü ve Tren İstasyonuna sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Konum itibarıyla Küçükyalı – Altıntepe’de minibüslerin ve otobüslerin geçiş güzergâhında, ana cadde üzerinde bulunan eğitim Merkezimizin tam önünden Bağlarbaşı – Pendik minibüsleri geçmektedir. eğitim Merkezimizin önünden Kartal Yakacık semtine dahi direkt otobüs bulunmaktadır. eğitim Merkezimiz Bağlarbaşı, Ataşehir ve Bağlarbaşı ilçelerinin tam kesişim noktasında ana cadde üzerindedir. Pendik, Tuzla, Kartal ilçelerinden gelen birçok öğrencimizde bulunmaktadır.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders gereksinimlerinizi karşılayabilecek yeterli donanıma sahip öğretmenlere sahip olduğumuzu kesinlikle söyleyebiliriz. Öğrenciler Üniversite sınavlarına hazırlanmak için son seneyi yani 12. Sınıfı beklememeliler. Özellikle matematik 1 senede öğrenilebilecek bir ders değildir. lise Matematik ve üniversite Matematik sınavlarında başarı sağlamak için, lise Matematik özel dersini ve kursunu 9. Sınıftan itibaren düzenli aralıklarla almakta fayda vardır. Öğrencinin 10. , 11. ve 12. sınıflarda matematikten başarılı olmasının etkenlerinden biri de, 9. Sınıfta aldığı sağlam temelle ilişkilidir. Matematik temeli aslında ilkokul 4. Sınıftan itibaren alınır. İlkokul sıralarında matematik öğrencilere sevdirilir. Matematik dersi sevdirilen öğrenci, ileri sınıflarda hemen hemen her dersten başarılı olur.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders alan öğrenci yeni öğrendiği her konuyu mutlaka evde veya okuldaki boş saatlerinde tekrar etmelidir. Konuyu iyice anladıktan sonra da bol bol soru çözmelidir. Matematik özel ders alma avantajını değerlendirerek yapamadığı her sorunun cevabını öğrenmelidir. Öğrenci bazı soruları uzun sürede yapabilmektedir. Üniversite Giriş sınavlarında önemli olan ise, kısa sürede sonuca ulaşmaktır. Sınavda, zaman sizin en büyük düşmanınızdır. Düşmanınıza karşı savaşı kazanmanın tek yolu ise yeterli bilgi donanımına sahip olmaktır.

Bağlarbaşı Lise Matematik Özel Ders eğitimlerini gerçekleştiren en az 10 yıl deneyimli matematik branş eğitmenleri, tecrübeleriyle öğrencilerin hangi konularda zorluk çektiğini hemen belirleyebilir, belirledikleri konularda eksikleri gidermeye yönelik eğitim verir. Öğrenciler eksiklerini giderdikçe soruları daha rahat çözebilecek, soru çözdükçe de matematiği sevmeye başlayacaktır. Matematikte başarılı olmanın trik noktası soru çözebilmektir. Soruları çözebilmek için öncelikle konuyu iyi anlamak gerekmektedir. Daha sonrasında ise konu ile ilgili çözebildiğiniz kadar soru çözmektir.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders kurumumuzda 25 yıllık çok deneyimli bir öğretmenimiz tarafından verilmektedir. Bilindiği gibi iyi bir fizik öğretmeninden ders almak kolay değildir. İyi fizik öğretmenleri genellikle çok yoğun olurlar, bu öğretmenlerden özel ders almak ya çok pahalıdır yada dersleri istediğiniz zamanda alamayabilirsiniz. Kurumumuz da özel ders veren fizik öğretmenimizden çok uygun ücretle fizik dersi alabilirsiniz. Randevu almak sadece bir telefon uzaklığındadır.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders alan öğrencilerimiz 10 yılı aşkın bir süredir bizlerden faydalanmaktadırlar. Fizik dersi matematik dersinden daha zor bir derstir. Matematik bilmeyen öğrenciler fizik problemlerini çözemezler. Lise Fizik sorularının çözümünde temel matematik bilgileri kullanılmaktadır. Fakat üniversitelerin fizik bölümlerinde okuyan öğrenciler bazı fizik sorularının türev, integral ve trigonometriden yararlanmaktadırlar. Bu sebeptendir ki; fizik bilmeyen matematik öğretmeni olabilir ama matematik bilmeyen fizik öğretmeni yoktur.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders gereksinimlerinize Mert Eğitim Merkezimizde gerçek bir çözüm üretilir. Lise öğrencileri, mezun öğrenciler eğitim merkezimizden haftanın 7 günü faydalanabilirler. Özellikle lise ve üniversite sınavlarına hazırlananlar için eğitim merkezimiz adeta bir eğitim bahçesi niteliğindedir. Lise Fizik Özel Ders yanında geometri, matematik, kimya dahil olmak üzere her dersten özel ders alabilirsiniz. Özel derslerinizi çok deneyimli öğretmenlerle ve çok uygun ücretlerle eğitim kurumumuzdan alama şansına sahipsiniz. Üstelik istediğiniz hocamızı da seçme şansına sahipsiniz.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders ile diğer bütün derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Bizlerle herhangi bir anlaşma imzalamak zorunda değilsiniz. Bizlerin her yıl oluşturduğu özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kampanyamızdan 50 özel satın aldınız. Bu özel dersleri istediğiniz dersten, istediğiniz öğretmenden, istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar alabilirsiniz. Özgürce hareket etme şansına sahipsiniz. Üstelik 2 arkadaş birlikte özel ders alarak ücreti yarı yarıya paylaşabilirsiniz. İsterseniz öğretmenlerimizle haftalık, aylık veya yıllık ders programı oluşturabilirsiniz.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders bilindiği gibi düzenli alındığı ve düzenli çalışıldığı takdirde en yüksek verime ulaşılmaktadır. Öğrenciler fizik özel ders almadan önce mutlaka temel matematik alt yapısına sahip olmalıdır. Yıllardır sistemli olarak verdiğimiz özel dersler sayesinde birçok öğrenci üniversitelerin çeşitli fakültelerine yerleşti. Öğrencinin sadece bizden özel ders alması başarıyı yakalayacağı anlamına gelmez. Özel ders alındıktan sonra sıcağı sıcağına tekrar edilmeli, verilen ödevler yapılmalı, ayrıca her boş vaktinizde soru çözmelisiniz. Sosyal etkinlikleriniz dışında boş geçireceğiniz ders her saniyeye üzülmelisiniz. Unutmayın Başarının 3 ana anahtarı vardır. Kararlılık, azim ve çalışkanlık.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders öğretmenlerimizi çok özel seçiyoruz. Fizik öğretmek ayrı bir sanattır. İyi fizik öğretmeni bulmakta o kadar kolay değildir. Fizik dersi sadece fizik öğretmeninden alınır. İnternette fizik dersi verilir diye ilan veren birçok vasıfsız, bilgisiz insanlar bulunmaktadır. Hatta bazıları her dersten özel ders verilir diye ilan veriyorlar. Bilmediğiniz, tanımadığınız insanlardan özel ders almayınız. Özellikle evinize sokmayınız. Son zamanlarda kötü niyetli kişiler evlerinizde keşifler bile yapmaktadırlar. İstanbul gibi metropol bir şehirde kiminle karşılaşacağınız belli değildir. Eğitimlerinizi kurumsal firmalardan almanızda fayda vardır. En azından karşınızda istek ve dileklerinizi iletebileceğiniz bir muhatabınız olur.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders almak için araştırma yapmanıza gerek yok. Telefonla arayın, Öğretmenimiz hakkında bilgi alın, boş saatlerini öğrenin ve randevu saatinde Mert Eğitim Merkezimizde bulunun. Özel dersinizi alın ve ücretini ödeyin. Mert eğitim çok merkezi bir konumdadır. Bağlarbaşı, Bağlarbaşı ve Ataşehir ilçelerinin birleşim noktası Bostancı Altıntepe de minibüs caddesindedir. Karşımızda Küçükyalı Zıraat bankası bulunmaktadır. İnternet sitemizin, iletişim sayfasına girerseniz tam olarak yerimizi harita üzerinde görebilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir aynı adresteyiz. Bulunduğumuz yer kira olmadığı için özel ders ücretlerimizi en minimum seviyede tutmaktayız.

Bağlarbaşı Lise Fizik Özel Ders eğitimleri de matematik özel ders eğitimlerinde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli branş eğitmenleri tarafından yapılmaktadır. Fizik branşında uzman deneyimli eğitmenler tarafından işlenen fizik konularında öncelikle konu eksiklikleri giderilecektir. Öğrencinin konuları daha iyi anlamasıyla ve özellikle bilinmesi gereken trik noktaları öğrenmesiyle öğrenci soruları çözebilmeye başlayacaktır. Fizik sorularını çözebildiğini farkeden öğrenciler fizik dersini seven öğrenciler olmaya başlar. Deneyimli eğitmenler kısa sürede öğrencilerin fizik notlarını yükseltebilecekleri ipuçlarını öğrencilere verir. Sonrasında başarılı olmak için konu ile ilgili bol soru çözümü yapılması yeterlidir.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders öğretmenimiz yılların verdiği deneyimle sizlere inanılmaz zevkli ders verecektir. Bu güne kadar kimya öğretmenimizden özel ders alan öğrenciler, öğretmenimizin gösterdiği pratik kuralları uygulayarak üniversite sınavında çok başarılı sonuçlar elde etmişlerdir. Kimya dersi anlaşılmadığı zaman çok zor ama anlaşıldığı zaman ise inanılmaz kolaydır. Öğrencilerin konular ilerlemeden kimya özel ders almalarını öneriyoruz. Zamanında kazanılan kimya temeli, gelecek konular kolaylık sağlayacaktır.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders öğretmenimiz uzun süredir bizlerle beraber ders çalışmaktadır. Kimya öğretmenimizden özel ders alıp da memnun olmayan bir öğrenci daha görülmedi. Kendisi 25 yıldan daha fazla deneyimli ve hala aktif sürekli kimya dersi vermektedir. Öğrenciler Kimya öğretmenimiz sayesinde kimya dersini sevmeye başlamaktadırlar. Sürekli ve düzenli alınan kimya dersleri sayesinde gerek okul sınavlarında gerekse Üniversiteye giriş sınavlarında oldukça başarılı olmaktadırlar. Öğrenciler kendileri de başarılı olabileceklerine inanmalıdır. Sınavlara hazır olduğunu hissetmelidir.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders alan öğrenci üniversite giriş sınavlarında çıkan kimya sorularının tamamını veya tamamına yakınını yapmalıdır. Kimya soruları sayısal bölüm öğrencileri için tabiri caizse balık sorulardır. Bilgi ve yorum yeteneğimizi birleştirerek üniversite ve okul sınavlarında başarıyı yakalarız. Yapmamız gereken; konuyu iyi kavradıktan sonra oldukça fazla soru çözmektir. Çözemediğiniz her soruyu özel ders öğretmenimizden öğrenmelisiniz. Özel derslerimiz sayesinde soruları en kısa yoldan çözme tekniklerini öğrenerek sınavda zaman kaybetmezsiniz.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders hizmetini eğitim merkezimizden haftanın 7 günü alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu öğretmenlerimizin boş saatlerini öğrenerek randevu alabilirsiniz. Ders periyotlarımız 40 dakikadır. Yani 2 ders saati özel ders almak istediğinizde 40+40 dakika olmak üzere 80 dakika yani 1.5 saat özel ders almış olursunuz. Özel dersleri alabileceğiniz klimalı ve kameralı küçük sınıflarımız mevcuttur. eğitim Merkezimiz son derece temiz ve güvenilir bir kurumdur. 10 yıldır aynı yerdeyiz ve çevremiz tarafından bilinmekteyiz. Yüzlerce öğrenciye hizmet etmenin gururu ve onurunu yaşamaktayız. Bizler öğrencilerimize çok değer vermekteyiz. Bunun parayla ilişkisi yok. Sadece Her Türk genci vatanımıza ve milletimize faydalı olsun. Yetiştirdiğimiz evlatlarımızla övünelim.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders sınıflarımız özel olarak hazırlanmış kameralı, hijyenik, ferah ve sessizliğin hakim olduğu sınıflardır. Öğretmenlerimizin öğrencilerimize destek verdiği bu özel ders sınıflarında ses yalıtımı yapılmış olup, öğrencilerin en yüksek verimi alması amaçlanmıştır. Öğrencilerin sessiz ortamlarda özel ders alması her zaman verimi artıran bir etken olmuştur. Öğrencilerin her zaman dışarıdaki öğelere karşı dikkat verdiği, dikkatlerinin dağılmasının kolay olduğu aşikardır. Bu nedenle özel ders sınıflarımızı özellikle dışarıdan ses almamasına dikkat etmekteyiz.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders arayan öğrencilerimiz veya velilerimiz Küçükyalıya gelerek Mert Eğitim Merkezimizi, özel ders sınıflarımızı, öğretmenlerimizi, ortamı, kaliteyi, hijyeni ve ilgiyi görebilir, bizi ziyaret edebilirsiniz. Özel derslerin yoğun olduğu Eğitim merkezimizde her zaman bir koşturmaca bulunmaktadır. Kimya özel dersi yoğun olarak talep edilmekte ve kesin çözüm beklenmektedir. Bu sebeple öğretmenlerin en deneyimli ve kaliteli eğitim vereni olan eğitimcilerle çalışmaktayız. Kimya derslerinde zorluk çeken öğrencilerimizin bu zorluğu aşmalarında büyük rol oynayan kimya öğretmenlerimize güvenmekteyiz.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders veren öğretmenler Eğitim Merkezimizde mevcuttur. Kimya özel dersi veren öğretmenler ve her türlü fiyata kimya özel dersi veren öğrenciler piyasada bolca bulunmaktadır. Lakin herkes kimya derslerini, konularına, soru çözümlerine, çıkabilecek soru türlerine hakim olamaz. Öğrencilerinizin kimya özel dersleriyle kimya dersinde ve aynı zamanda geleceğe yönelik yapılan sınavlarda (lise lise KPSS) kimya sorularını rahatlıkla çözerek başarıya ulaşmalarını amaçlıyorsanız Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezimize sizleri beklemekteyiz. Başarı şans değildir.

Bağlarbaşı Lise Kimya Özel Ders eğitimlerini veren tecrübeli kimya eğitmenleri öğrencilerin kimya konularındaki eksiklerini giderecek ve öğrencilerin kısa zamanda kimya sınavlarında yüksek not almalarını sağlayacaktır. Öğrencilerin yapması gereken kimya özel dersleriyle eksiklerini gidermek, konuları tam anlamıyla öğrenmek ve öğrendikleri konularla ilgili soru çözümleri yapmaktır. Sayısal derslerdeki ince nokta konuyu öğrendikten sonra bol soru çözümü yapmaktır. Matematik ve fizik dersinde olduğu gibi kimya dersinde de soru çözümü yaparak başarıya ulaşmak mümkündür.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders alarak soruların kısa yoldan çözümlerini öğrenirsiniz. Geometri sorularında zorlanmamak için bol bol soru çözmelisiniz. Birçok geometri sorularının çözümünde, ince ipuçları vardır. Öğrenciler her soruda başka bir bakış açısıyla soruyu çözerler. Geometri sorularının çözümü çok kolay olmasına karşın; soruyu anlamak işin en zor tarafıdır. İyi bir geometri öğretmeni sayesinde sınavlarda çıkan soru tipi örneklerinin en kısa yoldan çözümüne ulaşabilirsiniz. Mert Eğitim kurumumuzda geometri öğretmenimiz 30 yıllık deneyime sahiptir. İnanılmaz bilgili ve tecrübeli bir öğretmendir.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders matematiğin bölünmez bir parçasıdır. Öğrenciler matematikten özel ders alırken geometrinin ana kurallarını da öğrenirler. Fakat geometriyi ayrı bir dersmiş gibi öğrenmek gerekir. Geometri, başlangıçta çok sıkıcı ve zor gelebilir. Öğrenci geometri konularını kavramaya başladıkça ve özel ders öğretmeniyle sorular çözdükçe en sevdiği ders haline gelecektir. Geometri adeta şekillerle oyun oynamaya benzer. Geometride çözüm yolları çok farklı olabilmektedir. Önemli olan gerek okul sınavlarında, gerek lise sınavında ve gerekse lise sınavında geometri sorularını en kısa sürede çözmektir. Üniversitelerin sayısal ağırlıklı bölümlerini hedefleyen her öğrenci geometri konularına hakim olmalı ve lise sınavında çıkacak soruları çözmelidir.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders sayesinde öğrenciler geometri sorularının çözümünde gerekli olan ipuçlarını öğrenirler. Fakat ilginç olan şudur: Bazen o kadar kolay geometri soruları çıkar ki; biz bu soruları çözemeyiz. Çünkü bütün kuralları bilmemize rağmen, yeterince soru çözdüğümüz için çözüm yolunu göremeyiz. Geometri özel ders alan öğrencinin çok fazla soru çözmesi ve yeteri kadar alıştırma yapması gerekir. Geçmiş yıllarda üniversite sınavlarında çıkmış olan soruları çözmeye çalıştığınız zaman ne demek isteğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders sayesinde öğrenciler öğretmenlerine çözemedikleri her soruyu sorma şansına sahiptir. Birebir geometri dersi öğrenci ve öğretmen arasında iletişimin en üst seviyede kalmasını sağlar. Sınıf derslerinde bu iletişim genellikle mümkün olmamaktadır. Öğrenci hiçbir geometri sorusunu çözmeden geçmemelidir. Düşünme yönü ve biçimi dediğimiz kavramlar özellikle geometri de çok önem arz eder. Öğretmenlerimiz, geometri özel ders alan öğrencilere doğru düşünme tekniklerini öğretmekte ve soruların cevaplarına en kısa sürede ulaşmalarını sağlamaktadır. Hızlı çözüm; sınav zamanından tasarruf etmemizi sağlar. Daha fazla soruya bakma şansı tanır.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders konusunda uzman bir öğretmenden alınmalıdır. Kasaptan ekmek, manavdan et, ayakkabıcıdan palto alınmaz. Ekmeği Fırından almak gerekir. Fizik veya kimya öğretmeninden, muhasebeciden, mühendisten, yeni mezun öğretmenden veya üniversite de okuyan bir öğrenciden alınan geometri özel dersleri verimli olmaz. Her matematik öğretmeni de geometri dersini veremez. Matematik öğretmeninin geometri konusunda kendini geliştirmesi ve konusunda uzmanlaşması gerekir. Kısacası geometri özel dersini tecrübeli geometri öğretmeninden öğrendiğiniz müddetçe daha fazla verim ve başarı sağlarsınız.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders öğretmenlerimiz en az 5 yıl birçoğu 15 yıldan fazla deneyimlidir. Her dersin öğretmeni farklıdır. Fizik dersini fizikçi, kimya dersini kimyacı, Geometri dersini de deneyimli matematik – geometri öğretmeni verir. Mert Eğitim Merkezi olarak bizler özel ders öğretmenlerimizi çok deneyimli partner öğretmenlerden oluşturduk. eğitim Merkezimizde her dersin öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Sizlere yeni mezun, branş dışı, üniversitede öğrenci olan kişilerden ne geometri dersi ne de herhangi bir dersten özel verdirmeyiz. İlkemiz şudur ki; iyi bir öğretim ancak ve ancak iyi öğretmenler sayesinde olur.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders almak istediğiniz kurumumuzdan, istediğiniz zaman istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Birçok kurum sizlerle belirli bir saat sözleşme yapmaya çalışır. Bizlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Diyelim ki; geometriden birçok konuyu anladınız ama “YAMUK” konusunu anlamadınız. Hemen Mert Eğitim Merkezimizi arıyorsunuz, mevcut geometri öğretmenimizin boş saatlerini öğreniyorsunuz ve randevu saatinden 10 dakika önce kurumumuzda bulunuyorsunuz, dersini alıp ücretini ödüyorsunuz.

Bağlarbaşı Lise Geometri Özel Ders eğitimleri ile geometri konularındaki eksiklikleri gidermeniz son derece önemlidir. Geometri konularındaki eksiklerinizi giderdikten sonra konuları daha iyi öğrenmiş olacaksınız. Sonrasında iyi öğrendiğinizi düşündüğünüz konularda bol soru çözümü yapmalısınız. Bu sayede öğrendiklerinizi geometride nasıl uygulayacaksınız öğreneceksiniz. Takıldığınız yerleri öğretmenlerinizin desteğiyle geçerek bir dahakinde takılmayacaksınız. Bol soru çözümü yaparak en azından takıldığınız yerleri belirlemeniz özel derslerde o yerleri sormanız ve kalıcı bilgiyi sağlamanız adına son derece önemlidir.

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders kurumumuzda çok deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce öğretimi için en etkili öğretim metotları kullanılmaktadır. Tüm dünyada kabul görmüş öğretim metotları uygulanmaktadır. Özellikle New Oxford English öğretim metodu öğrencilerin hem üniversite sınavında hem de okul sınavında daha başarılı olmalarını sağlamaktadır. Kurumumuzda dünyada geliştirilen her yeni öğretim metotları analiz edilmekte, okuduğunu ve anlamadaki etkisi araştırılmaktadır.

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli öğretmenler olup, binlerce özel derse girmiş öğretmenlerdir. Öğrencilerin hangi konularda daha çok zorlandıklarını bilen İngilizce öğretmenlerimiz öğrencilerin zorlandığı konuları tespit ederek özel derslerde bu konular üzerine yoğunlaşmaktadır.

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders kapsamında Küçükyalı'da bulunan Mert Eğitim Merkezimizden dilediğiniz zaman için randevu ile özel ders alabilirsiniz. Özel derslerinizi haftanın belirli günlerine sabitleyebilir ve kesintisiz olarak o gün özel derslerinizi alabilirsiniz.

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders eğitimi özel oluşturulmuş birebir sınıflarımızda verilmektedir. Öğrenciler dilerse 2 kişi olarak 1 özel ders alma hakkına sahiptirler. Öğrencilerin 2 kişi olarak 1 özel ders alması özel ders fiyatını artırmaz, bilhakis öğrencilerin özel ders ücretini paylaşmalarına olanak sağlar.

Bağlarbaşı Lise İngilizce Özel Ders eğitimleri veya İngilizce kurslarına katılarak İngilizce eğitiminizi dijital bir ortamda kaliteli bir eğitimle ve deneyimli İngilizce öğretmenleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli öğretmenler tarafından verilen İngilizce eğitimleriyle okullardaki notlarınızı artıracaksınız.

Bağlarbaşı Lise Dil ve Anlatım Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Dil ve Anlatım Özel Ders öğretmenimiz, öğrenci yorum ve yeteneğini geliştirici özel bir metot kullanmaktadır. Dil ve Anlatım kurallarını ezberlemeden çeşitli mantık jimnastiği uygulanarak soruların çözümüne ulaşılmaktadır. Dil ve anlatımda en önemli noktalardan biri de imla kurallarını anlatımla doğru oranda kullanmaktır. Her imla kuralı ince püf noktalar içermektedir. Deneyimli, konusunda uzman öğretmenimizden özel ders aldığınızda çok memnun kalacağınıza ve dersten daha çok zevk alacağınıza yürekten inanıyoruz.

Bağlarbaşı Lise Dil ve Anlatım Özel Ders kapsamında özel ders veren Mert Eğitim Merkezi Küçükyalı’da bulunmaktadır. Öğrencilerimiz Dil ve Anlatım dersinde zorluk çekebilirler. Öğrencilerimiz Mert eğitimte uygun fiyata alabilecekleri özel derslerle özel ders ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bağlarbaşı Lise Dil ve Anlatım Özel Ders almak isteyen öğrenciler istedikleri konularda özel ders alabilirler. Dil ve Anlatım dersinde zorluk çeken bir çok öğrencimiz Mert eğitimte özel ders almaktadır. Özel ders alan öğrencilerimizin Dil ve Anlatım derslerinde başarılı olması kaçınılmazdır.

Bağlarbaşı Lise Dil ve Anlatım Özel Ders alan öğrenciler Dil ve Anlatım derslerinde daha rahat etmektedirler. Öğrenciler en az 5 yıllık deneyimli Dil ve Anlatım öğretmenlerinden özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise Biyoloji Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Biyoloji Özel Ders alarak, ezber mantığından çok yorum mantığıyla öğrenmeye başlayacaksınız. Biyoloji aslında çok zevkli bir derstir. Canlıyı anlatır. Canlı yaşamındaki yaşamsal faktörleri analiz eder. Her özel derste olduğu gibi biyoloji dersinde de pratik soru çözme ve yorumlama yöntemleri vardır. Biyoloji, özel dersler sayesinde öğrenci üniversite sınavında genellikle ful yapmaktadır. Biyoloji sınavında sorulan soru tipleri genellikle aynı karakteristik özelliğe sahiptir.

Bağlarbaşı Lise Biyoloji Özel Ders arayışında olan öğrencilerimiz uygun fiyata özel ders veren Mert Eğitim Merkezinde bu arayışı sonlandırabilirler. Öğrenciler istediği takdirde özel ders fiyatını 2 kişi olarak paylaşabilir ve 2 kişi 1 özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise Biyoloji Özel Ders hizmeti veren Mert Eğitim Merkezinde özel biyoloji dersi alan öğrencilerimiz sınıflarında gelişme göstermektedirler. Biyoloji dersinde zorlanan öğrencilerimize eğitimcilerimiz tarafından verilen özel derslerle öğrencinin biyoloji dersini anlaması ve biyoloji dersinin konularına hakim olması sağlanır.

Bağlarbaşı Lise Biyoloji Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz eksik olduğu konuları veya özel ders almak istedikleri konuları eğitim merkezimizi arayarak önceden bildirebilir ve o konular kapsamında özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise Tarih Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Tarih Özel Ders sayesinde olaylar ile tarihler arasında nasıl ilişki kurulması gerektiği öğrenilir. Olayların silsile yoluyla giriş, gelişme ve sonuç bağları oluşturulur. Çok deneyimli tarih öğretmenimiz sizlere sınavlarda çıkabilecek soru tipleri ve bu sorulara verilecek cevapları mantıksal olay analizleriyle çözmesini öğretir. Şunu bilmemiz gerekir ki; ezberlemenin bile bir yöntemi vardır. Hafız gibi tarih ezberlenmez. Olayların gelişimi sizlerin doğru yorumuyla bir bütünlüğe ulaşır.

Bağlarbaşı Lise Tarih Özel Ders almak isteyen lise öğrencilerimize uygun fiyatlı olarak sunduğumuz özel ders seçeneklerimiz mevcuttur. Öğrencilerimiz 1 özel ders fiyatını 2 kişi birlikte paylaşabilerek özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise Tarih Özel Ders eğitimleriyle öğrencilerimizin tarih derslerinde başarılı olmaları sağlanmaktadır. Tarih dersinin sınavlarında zorluk çeken, konuları anlamakta destek arayan öğrencilerimiz için tarih özel dersleriyle birebir eğitim vermekteyiz.

Bağlarbaşı Lise Tarih Özel Ders desteği almak için Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezimize gelebilirsiniz. Tarih özel derslerimizi en az 5 yıl deneyimli Tarih öğretmenleri gerçekleştirmektedir.

Bağlarbaşı Lise Coğrafya Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Coğrafya Özel Ders en zevkli derslerden biridir. Coğrafya bizim yaşam yerimizdir. Yaşadığımız bu yerlerde iklimsel, coğrafi olaylar düzgün mantık kurallarıyla birbiriyle bağlantı oluşturur. Her ülkenin, her şehrin ve hatta her yörenin kendine özgü bir yaşam ve coğrafi özelliği vardır. Mantığımızı doğru kullanarak hiç bilmediğimiz bir bölge hakkında bile tümevarım yöntemiyle doğru sonuçlara ulaşabiliriz. Örneğin, Arabistan bir çöl olabilir, orda hiçbir şey yetişmez diye düşünebilirsiniz, fakat suni yollardan sağlanan iklimsel ortamla sıcak ülkelerde yetişen meyve ve sebze üretebiliriz.

Bağlarbaşı Lise Coğrafya Özel Ders eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim merkezimizde gerçekleştirilmektedir. Öğretmenlerimiz en az 5 yıllık deneyimli olup öğrencilerimizin coğrafya derslerinde başarıya ulaşmalarını sağlayacaktır.

Bağlarbaşı Lise Coğrafya Özel Ders ücreti sabit olup, öğrenciler bu fiyatı 2 kişi bölüşerek, 2 kişi özel derse girebilirler. Öğrencilerin birlikte özel ders alabilmeleri hem öğrenciler hem de veliler için iyi bir opsiyondur.

Bağlarbaşı Lise Coğrafya Özel Ders verilen Mert Eğitim Merkezimizi gelip görebilirsiniz. Öğrencilerimizin başarılı birer birey olmaları ve gerek okul hayatında olsun gerek geleceğe yönelik sınavlarda olsun başarıya ulaşmalarını sağlamaktayız.

Bağlarbaşı Lise Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders

Bağlarbaşı Lise Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders taleplerinizde kurumumuzdan faydalanabilirsiniz. Mert Eğitim Merkezimiz daima deneyimli ve konusunda uzman öğretmenlerle çalışmayı kendine prensip kabul etmiş tir. Sizlere kurumumuzda hizmet vermek için çok temiz çalışma ve öğrenme ortamı hazırladık. Sınıflarımızın ara duvarlarında ses izolasyonu yaparak yan sınıftaki öğrencilerin birbirlerini duymalarını engelledik. Sınıflarımızda yüksek güvenlik önlemleri alınmıştır. Binamız 32 kamera ve Mert Eğitim Merkezimizde 16 kamera ile izlenmektedir.

Bağlarbaşı Lise Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders kapsamında öğrencilerimizin okullarında Türk Dili ve Edebiyatı dersinde başarılı olmasını sağlayan Mert Eğitim Merkezinde eğitim veren öğretmenler en az 5 yıllık deneyimli eğitimcilerdir.

Bağlarbaşı Lise Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders ihtiyacı olan öğrencilerimize Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezinde uygun fiyatlı özel ders seçenekleri sunulmaktadır.

Bağlarbaşı Lise Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz 2 kişi gelerek özel ders ücretini bölüşebilirler. Öğrencilerin özel dersi 1 kişi veya 2 kişi olarak almaları özel ders fiyatını artırmaz.

Bağlarbaşı 9.Sınıf Özel Ders

Bağlarbaşı 9.Sınıf Özel Ders almak, üniversite sınavlarına hazırlanmak için temel oluşturmada birinci basamak olarak kabul edilir. Dokuzuncu sınıfta özellikle matematik, fizik ve kimya gibi sayısal ağırlıklı özel ders almak size sağlam bir temel almada oldukça faydalı olacaktır. Gerek okul gerekse üniversite sınavlarında sizi başarıya taşıyacaktır. Ağaç yaş iken eğilir atasözü bu manada tam da size hitap etmektedir. Bu manada gerek sayısal gerekse sözel derslerde dokuzuncu sınıfta üniversiteye hazırlanmak gerekir. Geleceğimizin teminatı olan iyi bir fakültede okumak için son seneyi beklememek gerekir.

Bağlarbaşı 9.Sınıf Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz için oluşturduğumuz eğitimci kadromuzla öğrencilerin eksiklerini tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Bağlarbaşı 9.Sınıf Özel Ders almak isteyen öğrencilerimizin zorluk çektiği tüm derslerde özel ders verilmektedir. Öğrencilerimizin bu derslerde başarılı olmaları ve sınavlardan iyi not almaları için düzenlediğimiz özel derslerimizle öğrencilerimizin başarılı olmaları kaçınılmazdır.

Bağlarbaşı 9.Sınıf Özel Ders imkanı sunulan Mert Eğitim Merkezimiz güvenlikli, klimalı, hijyenik olmasının yanı sıra Mert Eğitim Merkezi bünyesinde özel dersler özel hazırlanmış ferah sınıflarda gerçekleştirilmektedir

Bağlarbaşı 10.Sınıf Özel Ders

Bağlarbaşı 10.Sınıf Özel Ders almak için Mert Eğitim Merkezimize geldiğinizde, karşınızda sizlere eğitim verecek mükemmel bir eğitim kadrosuyla karşılaşacaksınız. Özellikle liseli öğrencilere ders veren öğretmenlerimiz en az 15 yıl deneyimlidir. Biz sizlere değer veriyoruz. Oldukça pahalı bir öğrenim sistemi olan özel derslerden maksimum derecede verim almanız gerekmektedir. Her dersin öğretmeni kendi branşında uzman, pedagojik formasyona sahip, ülkemizin çeşitli okullarında yıllarca hocalık yapmış emektardır.

Bağlarbaşı 10.Sınıf Özel Ders veren öğretmenlerimiz alanlarında en az 5 yıl deneyimli, öğretmenlik formasyonuna sahip, kendini ispatlamış, başarılı eğitimcilerdir.

Bağlarbaşı 10.Sınıf Özel Ders kapsamında tüm 10.sınıf dersleri için özel ders alabilirsiniz. Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezinde eksiklerinizi tamamlayabilir, sınavlarda yüksek notlar alabilirsiniz.

Bağlarbaşı 10.Sınıf Özel Ders kapsamında eğitim merkezimizde öğrencilerimize seçenek sunmaktayız. 2 öğrenci birlikte 1 özel ders satın alabilir ve 1 özel ders ücretini bölüşebilirler.

Bağlarbaşı 11.Sınıf Özel Ders

Bağlarbaşı 11.Sınıf Özel Ders almak sizlerin üniversiteye hazırlanmasında sonun başlangıcı olan bir noktadır. Bu sınıfta tam gaz çalışmaya başlamak gerekir. Üniversite sınavında yüzlerce öğrenci sınava girecek ve her bir soruda bazen 10.000 kişiyi bazen de en az 1.000 kişiyi geride bırakacaksınız. Gerçekten kendinize güvenecek bir seviyeye gelebilmeniz için çok ama çok çalışmanız gerekir. Hem de 11. Sınıfa başlar başlamaz geçmiş yıllardan kalan eksiklerinizi gidermeniz gerekir.

Bağlarbaşı 11.Sınıf Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz Küçükyalı ilçesinde bulunan Mert Eğitim Merkezimize gelerek özel ders ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bağlarbaşı 11.Sınıf Özel Ders kapsamında ders veren öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli, başarılı eğitimcilerdir. Eğitimcilerimiz en az 5 yıl deneyimli ve birçok öğrenciyi başarıya ulaştırmış öğretmenlerdir.

Bağlarbaşı 11.Sınıf Özel Ders kapsamında 11.sınıfa dair tüm derslerden özel ders alabilirsiniz. Ayrıca 2 öğrenci birlikte özel ders alabilir ve özel ders ücretini bölüşebilirler.

Bağlarbaşı 12.Sınıf Özel Ders

Bağlarbaşı 12.Sınıf Özel Ders alırken belirli bir düzen halinde almanız gerekir. Örneğin; ayda bir kere matematik dersi alarak hiçbir şey öğrenemezsiniz. Sadece anlamadığınız bir eksiğinizi giderebilirsiniz. Bu sınıfta artık siz misafirsiniz. Yakında üniversite sınavına gireceksiniz. Gecenizi gündüzünüze katıp sürekli sorular çözüp, anlamadığınız yerlerden ders takviyesi almalısınız. Özellikle özel ders alıp okuldaki 3,4 derste öğrendiğiniz konuyu bir derste öğrenmelisiniz. Bu sınıfın başından sonuna kadar her gün düzenli olarak belirli miktarda soru çözmelisiniz. Çözemediğiniz sorular için en azından özel ders takviyesi almalısınız.

Bağlarbaşı 12.Sınıf Özel Ders eğitimini Küçükyalı’da Mert Eğitim Merkezinde vermekteyiz. Mert Eğitim Merkezi olarak derse giren öğretmenlerimizin en az 5 yıl deneyimli eğitimciler olduğunu bildirmek isteriz.

Bağlarbaşı 12.Sınıf Özel Ders almak isteyen öğrenciler kesinlikle alanlarında kendini kanıtlamış, başarılı öğrenciler yetiştirmiş eğitimcilerden ders alacaklardır.

Bağlarbaşı 12.Sınıf Özel Ders kapsamında birebir özel ders sınıflarında tüm dersleri kapsayan dersler branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler başarıya ulaşmak için öğretmenlerimizle bir yol haritası çizerek planlama yapabilir ve özel ders ihtiyaçlarını günlere, haftalara bölebilirler.

Bağlarbaşı Lise1 Özel Ders

Bağlarbaşı Lise1 Özel Ders yılların verdiği tecrübe ile kurumumuzda bulunan her branştan, en az 15 yıl tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Kurumumuz adeta çeşitli meyve ve sebzeleri barındıran bir bahçe gibidir. İstediğiniz dersten, istediğiniz zamanda, istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Hatta 2 arkadaş gelip özel ders alarak ücreti yarı yarıya bölüşebilirsiniz. 25 veya 50 ders satın alarak birkaç ders bedava alabilirsiniz.

Bağlarbaşı Lise1 Özel Ders kapsamında öğrencilerimize Lise 1.sınıf tüm derslerin özel dersleri verilmektedir. Mert Eğitim Merkezi, Küçükyalı ilçesinde minibüs yolu üzerinde bulunmaktadır. Kolayca gelebileceğiniz eğitim Merkezimizden 1 özel dersi 2 öğrenci alma seçeneğine de sahipsiniz.

Bağlarbaşı Lise1 Özel Ders kapsamında sınıflarımız hijyenik, ferah ve özel hazırlanmıştır. Aynı zamanda eğitim merkezimiz, özel ders sınıflarımız, bina içi, bina dışı tamamen kameralarla izlenmektedir.

Bağlarbaşı Lise1 Özel Ders veren eğitimcilerimiz branşlarında en az 5 yıl görev almış öğretmenlerdir. Öğretmenlerimizin öğrencilerimizin başarıları için gerekli tüm bilgilere sahip olduğunu belirtmek isteriz. Deneyimli öğretmenler alanlarında çok seneler eğitim vermiş ve başarılı öğrenciler yetiştirmiştir.

Bağlarbaşı Lise2 Özel Ders

Bağlarbaşı Lise2 Özel Ders uzman kadromuz tarfından verilmektedir. 12 yıllık bir kurum olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlıyız. Bütün öğretmenlerimiz branş öğretmenidir. Öğretmenlerimizin deneyimli olması ise bizim öğrencilere verdiğimiz değerin bir ölçüsüdür. Eğitimi hiçbir zaman bir ticaret olarak düşünmedik. Öğrencilerimizin başarısı bizin için gurur kaynağıdır. Sevgi ve saygı çerçevesinde, öğrencilerimize bilgi aktarmak için kurum öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz büyük gayret içindedir.

Bağlarbaşı Lise2 Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezimize gelerek istedikleri dersten özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise2 Özel Ders kapsamında verilen özel derslere giren öğretmenlerimiz, branşlarında deneyimli en az 5 yıllık öğretmenlerdir.

Bağlarbaşı Lise2 Özel Ders ihtiyaçlarınızı eğitim merkezimizde gideriyoruz. Tecrübeli eğitimcilerimizle hangi dersten eksiklik hissediyorsanız bu eksiklikleri belirleyerek üzerinde çalışıyoruz. Öğrencilerimiz sınıflarında hemen farkı hissettirerek öğretmenleri tarafından tebrikler almaya başlıyorlar.

Bağlarbaşı Lise3 Özel Ders

Bağlarbaşı Lise3 Özel Ders Kurumumuza bağlı, en az 20 yıl deneyimli Mert Eğitim Merkezimiz öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kurumumuzda öğrencilerin rahat ve huzurlu öğrenim görmeleri için birebir özel ders sınıfları var. Bu sınıflarımızda yaz ve kış eğitim verilebilmesi için klima ile soğutma yapılmaktadır. Tuvaletlerimiz, sınıflarımız tertemizdir. Sınıflarımızın tamamında ses izolasyonu olup oldukça da aydınlıktır.

Bağlarbaşı Lise3 Özel Ders veren öğretmenlerimiz en az 5 yıllık deneyimli, branşlarında tecrübeli eğitimcilerdir. Lise 3 derslerinden istediğiniz ders saati özel ders alabilirsiniz. 1 ders saati ücretini 2 öğrenci aralarında paylaşarak özel ders alabilirler.

Bağlarbaşı Lise3 Özel Ders kapsamında verilen özel dersler Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezimizde gerçekleştirilmektedir. Özel dersler randevulu olarak alınarak, ücret ders bitiminde verilir.

Bağlarbaşı Lise3 Özel Ders eğitimlerimiz Mert Eğitim Merkezimizde sürmektedir. Hangi dersten takviyeye ihtiyacınız varsa kameralı özel ders sınıflarımızda deneyimli öğretmenlerden ders alabilirsiniz.

Bağlarbaşı Lise4 Özel Ders

Bağlarbaşı Lise4 Özel Ders her yerden alınmaz. Lise 4 konularını iyi kavramak için çok deneyimli hocalardan faydalanmak gerekir. Lise son sınıf öğrencileri bir yandan da üniversiteye hazırlanmaktadır. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerin sınavlarda çıkacak soruları kısa yoldan çözmeleri gerekir. Eğer özel ders almayı düşünüyorsanız lütfen deneyimli branş öğretmenlerinden alınız. Özel ders için harcayacağınız her bir kuruşun hakkını almalısınız.

Bağlarbaşı Lise4 Özel Ders almak isteyen öğrencilerimiz üniversiteye hazırlanırken destek arayan, biliçli öğrencilerdir. Öğrencilerimizin istedikleri üniversitenin istedikleri bölümleri kazanmaları için öğretmenlerimiz tüm çabalarını sarfederler.

Bağlarbaşı Lise4 Özel Ders hizmetiyle, öğrencilerin desteğe ihtiyaç duyduğu, eksik olduğu konular belirlenerek bu konulardaki eksiklikler giderilir. Öğretmenlerimiz Lise4 öğrencilerinin yoğun temposunun farkında olup bu tempoya ayak uydurarak öğrencilerin eksikliklerini zamanında gidermeye yönelik özel dersler planlamaktadırlar.

Bağlarbaşı Lise4 Özel Ders sınıfları özel olarak hazırlanmış olup, klimalı, hijyenik, kameralı sınıflardır. Öğrencilerin rahatlıkla dersi anlayabileceği sessiz özel ders sınıflarımızda özel ders veren öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimlidir.Bağlarbaşı Lise Özel Ders