Özel ders randevusu oluşturmak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

EKO PAKET
25 Özel Ders Alana
  • 2 ÖZEL DERS HEDİYE !
KAZANÇLI
SUPER PAKET
50 Özel Ders Alana
  • 5 ÖZEL DERS HEDİYE !
BOL kazançlı
mert eğitim özel ders sınıfları

Özel Ders Almak İsteyen Öğrenciler

Özel ders almak isteyen öğrenciler için düzenlediğimiz özel ders sınıflarımızın tümü kamera ile izlenebilen sınıflardır. Öğrenciler birebir ders yaptıkları süre boyunca kameralarla velileri tarafından takip edilebilir. Öğrencilerin özel derslerden verim alabilmeleri için birebir ders sınıfları oluşturduk. Öğrenciler bizzat branş öğretmenlerinden diledikleri konularda destek alabilir. Çözemedikleri soruları sorabilir. Anlamadıkları konuların baştan anlatılmasını isteyebilir. Öğrencilerin başarılı olması öğretmenlerin hedeflediği yegane olgudur. Başarılı bir öğrenci öğretmeninin de başarısını oluşturmaktadır. Bir öğrencinin dersten aldığı verim ne kadar fazlaysa öğrenci de o dersten o kadar başarılı olmaktadır. Özel ders almak isteyenler, en verimli derslerin işlendiği Mert Eğitim Merkezi’ni gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Mert Eğitim Merkezinde en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri görev almaktadır. Bir ders en iyi uzmanından öğrenilir.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel ders almak isteyenler için Mert Eğitim Merkezi her zaman hazır ve deneyimli öğretmenlerle öğrencilerimizin isteklerine cevap verecek kapasiteye mevcuttur. Her ders için alanında uzman en az 10 yıl deneyimli eğitmenler özel ders vermektedir.

Özel ders almak isteyenler eğitim merkezimizde okul derslerine destek, lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlık eğitimleri alabilirler. Bu konuda en az 10 yıl deneyimli, konusunda uzman, formasyon sahibi öğretmenlerimiz eğitim vermektedir.

Özel ders almak isteyenler için Mert eğitim merkezi adeta bir meyve bahçesidir. İstediğiniz meyvenin tadına bakabilir ve yiyebilirsiniz. Yani her dersten özel ders alabilirsiniz. En iyi meyveleri en kaliteli üreticilerden yani en iyi öğretmenlerden en iyi eğitimi alabilirsiniz.

Özel ders almak isteyenler bilir ki Mert eğitim merkezi özel ders konusunda kendini kanıtlamış ve verimli ders proglamları oluşturmuş Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurumdur. Mert eğitim merkezi alanında uzman eğitmenlerin özel ders verdiği profesyonel bir kurumdur.

Özel ders almak isteyenler için Mert eğitim merkezi olarak yıllardır özel ders vermekteyiz. Öğrencilerimiz istediği dersten özel ders alabilir, aldıkları özel derslerle eksiklerini giderebilir. Deneyimli eğitmenlerin ele aldığı öğrenciler kısa sürede kötü oldukları dersleri toparlamaktadır.

Özel ders almak isteyenler Mert eğitim merkezimizde son derece modern ve teknolojik donanımlar eşliğinde özel ders alabilmektedir. Gerekli görüldüğünde projeksiyon cihazları ve diğer teknolojik donanımlardan destek alınarak dersin işleyişi niteliklendirilir.

Özel ders almak isteyenler için eğitim merkezimizdeki öğretmenlerimizin branşlarında uzman ve en az 10 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belirtmek isteriz. Matematik dersini yalnızca matematik branşında uzman öğretmenler, fizik derslerini fizik branşında uzman öğretmenler, kimya, biyoloji, türkçe, edebiyat vb. dersleri de alanlarında uzman deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir.

Özel ders almak isteyenler için özel ders vermek adına görev alan öğretmenler İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi branş öğretmenleridir. En iyi öğretmenlerden alacağınız özel derslerle başarısız olmak imkansızdır. Profesyonel eğitmenlerin verdiği özel derslerle öğrenciler kısa sürede başarıya ulaşabilir.

Özel ders almak isteyenler için eğitim merkemizde özel 2 kişilik sınıflar oluşturulmuştur. Bir öğrenci bir özel ders alabileceği gibi iki öğrenci biraraya gelerek bir özel ders ücretini bölüşmek suretiyle bir özel ders alabilirler.

Özel ders almak isteyenler İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Küçükyalı İlçesinde eğitim ve öğretim hizmeti veren Mert Eğitim Merkezi’nde özel derslerle başarıya ulaşabilir. Öğrenciler kısa sürede başarısız oldukları derslerde eksiklerini giderecek ve başarıyı yakalayacaktır.

Özel ders almak isteyenler Mert Eğitim Merkezi’ne geldiğinde birebir özel ders alarak öğretmenleri tarafından o ders için takip edilirler. Öğrenciler öğretmenler tarafından birebir olarak takip edildiğinde kısa sürede sonuç alınır ve eksik olunan konular giderilerek başarıya ulaşılır.Özel Ders Almak İsteyenler