ÖZEL DERS ARAYANLAR

Özel Ders Arayanlar sitemize hoş geldiniz. Sizlere yardımcı olmak için çok özel bir kadro kurduk. Çok özel insanlarla, öğretmenlerle hizmetinizdeyiz. 10 yıldan fazla deneyimli öğretmenler kadromuzun %80’nini oluşturmaktadır. En az 5 yıl deneyimli öğretmenler ile eğitim vermekteyiz. Özel derslerimizin saat ücretleri, verdiğimiz hizmete kıyasla çok uygundur.  

Özel Ders Arayanlar çocuklarının eksikliklerini tamamlamak için uğraşırlar. Bütçelerinden fedakarlık yaparlar. Onların mutlu olmaları için sürekli çaba halindedirler. Bu tür aileler eğitime değer veren, eğitim ile çocuklarının iyi bir iş ve meslek sahibi olabileceğini düşünenlerdir. Bilinçli ebeveynler sürekli çocuklarını takip edenlerdir. Gerek toplumsal, gerekse okul çevrelerinde çocuklarını devamlı izlerler. Toplum içinde arkadaşlarıyla, öğretmenleriyle ilişkilerini gözlemler.

özel ders arayanlar

Özel Ders Arayanlar yıllardır var. Önemli olan özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyenleri buluşturmaktır.  Biz bu konuda profesyonel hizmet veren bir kurumuz. Milli Eğitim Bakanlığının bir parçasıyız. 12 yıldan fazla öğrenciler ile öğretmenlerimizi buluşturduk. Kurumumuzda ferah, havada, temiz, mimarlar tarafından dizayn edilmiş özel ders sınıfları oluşturduk. Güvenle gelebileceğiniz klimalı, kameralı, projeksiyonlu sınıflar meydana getirdik. Her branştan öğretmenleri kadromuza dahil ettik. Her dersten istediğiniz zaman ders alma fırsatı oluşturduk. Eğitim ve öğretim hizmetini sadece kurumumuzda veriyoruz. Çok özel bir durum olmadıkça, öğretmenin veya öğrencinin evinde özel ders verdirmiyoruz.Özel Ders Arayanlar