mert eğitim merkezi

ÖZEL DERS FİYATLARI

Özel Ders Fiyatları 2017-2018 eğitim, öğretim yılı için 60 TL'dir.

Özel Ders Fiyatları 2016-2017 eğitim,öğretim yılı için 50 TL'dir.

Özel Ders Fiyatları 2015-2016 eğitim,öğretim yılı için 50 TL'dir.

Özel Ders Fiyatları 2014-2015 eğitim,öğretim yılı için 50 TL'dir.

child

Özel Ders Fiyatları çok farklılık gösterir. Deneyimli, deneyimsiz, öğrenci, akademisyen, doçent, profesör tarafından verilen özel ders ücretleri takdir edersiniz ki farklı olacaktır. Deneyimsiz bir öğretmenden ucuz ders almaktansa, deneyimli bir öğretmenden biraz fark ücreti ödeyerek özel ders almak çok daha uygundur. Deneyimli öğretmen öğrenciye dikkat etmesi gereken ince noktaları gösterir. Öğrencinin anlayabileceği şekilde ders anlatır. Öğretmenin deneyimi öğrenciye kısa zamanda daha çok yol aldırır. Başarı odaklı çalışma programı düzenler. Öğrenci devamlı takip edilir. Deneyimli öğretmenler öğrencinin aynı zamanda eğitim koçudur. Çalışma programları düzenlemekle kalmaz, program süresince öğrenciyi de izler.

Özel Ders Fiyatları araştırırken yakın çevreden, kurumsal nitelikli eğitim firmalarından veya tanıdığınız bildiğiniz öğretmenlerden özel almanız daha uygun olacaktır. Özel ders almaya karar vermeden önce deneme dersleri almanız oldukça faydalıdır. Burada öğretmenin öğrenciye ders anlatabilme kabiliyeti, öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişim gözlenir. Öğrenciye öğretmeninin anlattığı konuyu rahat anlayıp anlamadığı sorulmalı. Kişisel gelişim ve öğrenim öğrenci konsantrasyonu ile doğru orantılıdır. Öğrenci derse konsantre edilmeli, tüm dikkatini derse vermelidir. Bu durumu öğretmeni gözlemeli ve öğrencinin durumuna göre dersi anlatmalıdır. Bu söylediğimiz kriterler önemli olduğu için, öğretmen seçerken sadece fiyat kriterini düşünmeden öğretmen seçmeliyiz.

birebir-ozel-ders-fiyatlari

Özel Ders Fiyatları bilindiği gibi farklılık gösterir. Bazı derslerin deneyimli öğretmenlerine talep daha fazladır. Dersin zorluk derecesi yüksek dersler, öğretmenin özel ders ücretine etki etmektedir. Matematik, Fizik gibi derslerin öğretmenleri daha fazla ücret talep edebilmektedir. Bu derslerin deneyimli, işinde uzman, anlatabilme kabiliyeti yüksek öğretmenlerini bulmak çok kolay değildir. Önemli olan öğrenciye en kısa sürede konuları kavrattırmaktır. Soruların çözümlerinde ipuçlarını göstermektir. Konuları ezberletmekten çok mantıksal çözüm yöntemlerini öğretmektir. Özel ders almadan önce, öğretmen saat ücretlerini araştırın. Burada dikkat etmeniz gereken öğretmenin işinde uzman ve deneyimli olması, çok iyi ders anlatabilmesidir.Özel Ders Fiyatları