ÖZEL DERS İLANLARI

Özel Ders İlanları günümüzde internet üzerinden yaygın bir şekilde yayınlanmaktadır. Öğrenci ile öğretmenlerin buluşması sağlanmaktadır. Öğrenci sitede gördüğü ilanı aramakta ve öğretmenle ya kendi evinde, ya da öğretmenin evinde buluşmaktadır. Bizler Mert Eğitim Merkezi yöneticileri olarak, ne öğretmenin evine gideriz, ne de öğrencinin evinde özel ders veririz. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı kurumumuzda çok özel olarak dizayn edilmiş birebir sınıflarımızda eğitim vermekteyiz. Sınıf düzeni, öğrenci ders dinleme konsantrasyonunu yüksek seviyede tutmak için mimarlar tarafından dizayn edildi. Dikkatini dağıtabilecek her türlü olumsuzluklardan arındırıldı. Öğleki sıcak havalarda, birebir sınıflarımızın bulunduğu ortam, klimalar ile serinletilmektedir.

Özel Ders İlanları yıllardır internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Burada ilan veren kişilerin çoğu öğretmen olmadığı gibi, pedagojik formasyona da sahip değildir. Hukukta okuyan bir öğrencinin Türkçe, tarih, coğrafya dersi vermeye kalkışması gibi ilginç ilanlarla karşılaşmaktayız. Bu gibi ilanlara itibar edilmemesi gerekir. Bu tip ilanlarda çok ucuz ücretler yazılmaktadır. En büyük sakıncası ise öğrenci dersten soğur. Kolay bir dersin çok zor olduğu hissine kapılır. Özel ders aldırırken, branş öğretmenlerini tercih ediniz. Öğrenciden özel ders aldırmayınız. Ders veren öğretmen en az 5 yıl deneyimli olmalıdır.

özel-ders-ilanlari

Özel Ders İlanları çeşitli şekillerde verilmektedir. Bazı siteler öğretmenlere üyelik açıp, öğrencilerin öğretmenleri bulmaları sağlarlar. Öğretmenler bu sitelere ücret öderler. Bazı siteler ise belirli bir ücret karşılığında öğretmenlerin ilanlarını direkt yayınlarlar. Bizim gibi kurumsal kimlikli yerler ise Google, facebook, instegram gibi internet sitelerinin reklamlarını kullanarak özel ders ilanları verirler. Burada önemli olan, size lazım olan özel ders öğretmenlerine ulaşabilmektir. Sizlerin ise yapması gereken ulaştığımız öğretmenlerden deneme dersleri talep etmektir. Bu dersler kimi zaman ücretli olabileceği gibi, kimi zamanda ücretsiz olabilmektedir.Özel Ders İlanları