ÖZEL DERS SİTESİ

Özel Ders Sitesi ararken genellikle Kadıköy Maltepe, Ataşedir, Kartal, Pendik gibi ilçelere yoğun hizmet veren Mert Eğitim Merkezi sitesine ulaşacaksınız. Yılların deneyimi çerçevesinde bir eğitim okulu oluşturduk. Bu okulda her dersin öğretmenini bulmak mümkündür. Sizler için hazırladığımız bu nezih kurumda öğretmenlerimiz çok deneyimli, güler yüzlü ve en az 10 yıl deneyimlidir. Özel ders sınıflarımızı gördüğünüz zaman bayılacaksınız. Sınıflarda bulunan kameralar sayesinde evinizden online izleme fırsatını da bulacaksınız.  

Özel Ders Sitesi ara yüzü itibarıyla öğrenci ile öğretmenleri buluşturan bir hizmettir. Okullarda öğrencilerin derslerine takviye olduğu gibi, lise ve üniversite sınavlara da hazırlanmakta da öğrencilere hizmet sağlamaktadır. Özel ders siteleri bazen öğrencilere online eğitimde vermektedir. Bu gibi hizmetler online kamera ile gerçekleşmekte, öğrenci ile öğretmen yüz yüze görüşebilmektedir. Yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde, anlatılan her konu kayıt edilebilmekte ve öğrenciye tekrar izleyebilmesi için gönderilmektedir.

ozel-ders-sitesi

Özel Ders Sitesi kurarken bizler dürüst hizmet politikası uygulamayı amaç edindik. En iyi öğretmenlerle çalışma gayret ettik. Yıllarca etüt merkezi olarak çalıştık. Yüzlerce öğrenci hizmetlerimizden yararlandı. Bugüne kadar kurumumuzdan yararlanan öğrenciler maksimum 12 kişilik sınıflarda kurslar gördü. Şimdi ise 1’den 4 öğrenciye kadar bulunabilen özel ders grupları oluşturduk. Ayrıca öğrencilere Yabancı dil kursu da vermekteyiz. Çocuklara İngilizce eğitimi için tam donanımlı, dijital cihazlarla donatılmış sınıflar kurduk.Özel Ders Sitesi